Jurassic World Alive

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ludia Inc.
İkinci nesil dinozorları kurtarmak için gerçek dünyada inanılmaz yaratıklarla etkileşim kurabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Dinozor koruma grubunun yeni üyesi olarak ikinci nesil dinozorları kurtarmaya çalışacağınız Jurassic World Alive oyununda farklı şehir ve mahallelerde serbestçe gezinebilirsiniz.  Favori dinozorları bulmak için çevrenizi araştıracağınız bu oyunda farklı bir ırk olan korkutucu dinozorları da aramayı unutmayın!

Gerçek dünyada bu inanılmaz yaratıklarla etkileşim kurabileceğiniz Jurassic World Alive oyununda bir drone ile hayvanları takip edebilirsiniz.

Seviye ve laboratuvarlarda melez dinozorlar oluşturmak için gerekli DNA örneklerini toplayabileceğiniz bu oyunda PVP arenada tehlikeli görevlerde de bulunabilirsiniz.  Konum tabanlı teknolojisi sayesinde dünyayı keşfedebileceğiniz bu oyunda harita üzerinde dinozorları keşfedebilirsiniz.

Belli türleri izleyebilmek için hayvanları doğal ortamlarında da inceleyebilir, davranış kalıplarını da belirleyebilirsiniz. Jurassic World Alive oyununda aynı zamanda kesin doğrulukta bir drone uçurarak nadir ve güçlü ırkları toplayabilirsiniz. Çoklu türlerin genetik özelliklerini de birleştirerek melez yaratıklar oluşturabileceğiniz bu oyunda tarih öncesi çağlarda yaşayan hayvanların listesini de oluşturabilirsiniz.

Tehditlere karşı savaşabileceğiniz Jurassic World Alive oyununda misyonunuzla mücadele edebilir, ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

 

 

Jurassic World Alive indir
DİĞER SÜRÜMLER